Back to top

Partnerství

Protože vnímání okolí a naslouchání potřebám našich klientů je nezbytnou součástí, naší práce, stejně intenzivně vnímáme i kulturní a sociální potřeby našeho regionu. Z toho důvodu podporujeme níže uvedené instituce a kulturní projekty. Všechna partnersví vnímáme jako dlouhodobý proces, který pozitivně ovlivňuje obě strany.

Jazzinec

Partnery festivalu založeného v roce 1999, který probíhá v několika sálech a prostorech Trutnova, jsme od roku 2010.

Jazzinec je sérií koncertů, které vrcholí na Festivalovém Finále, na které následují After Parties a Autumn Parties. S výjimkou letních měsíců je tak Jazzinec téměř celoroční akcí.

Most k životu

Od roku 2016 podporujeme azylový dům, jehož posláním je pomoc s řešením nepříznivé sociální situace spojené s bydlením a podpora v návratu zpět do běžného způsobu života matkám či otcům s dětmi, kteří z různých příčin ztratili bydlení, a kteří současně nejsou schopni tuto kritickou životní situaci řešit vlastními silami.

Trutnovský Majáles

Tradiční studentskou akci s průvodem, volbou krále a královny a hlavně spoustou skvělé muziky, která každý rok přiláká na trutnovské Krakonošovo náměstí stovky návštěvníků podporujeme od roku 2014.